Holiday Inn

2017

Przeprowadzenie okresowej (comiesięcznej) inwentaryzacji zapasów we wskazanych magazynach w Hotelu Holiday INN. Comiesięczna inwentaryzacja w magazynach oraz w barze. Współpraca od początku roku układa się gładko a nasi pracownicy z przyjemnością liczą butelki z likierami, whiskey czy dobrym koniaczkiem. Takie zewnętrzne liczenie daje gwarancje rzetelności wyniku i w związku z tym najlepszą kontrolę nad posiadanym stanem towaru.

Wszelkie różnice wyjaśniane są od razu a konsekwencje nieścisłości ponoszą już konkretni pracownicy Hotelu. Szczególnie w branży gastronomicznej, gdzie nie trudno o takie „pomyłki” w stanach zapasów, nasza usługa jest bardzo potrzebna.

 

————————————

2011 do teraz

Inwentaryzacja zerowa ze znakowaniem i rozliczeniem oraz audytem rozliczenia inwestycji. Od 2011 roku stała współpraca w audycie zasobów.

„Rekomenduję współpracę z firmą JKF Spółka z o.o. w zakresie przeprowadzania inwentaryzacji środków trwałych i całkowitego rozliczenia danych ze spisu z natury do ewidencji księgowej oraz jako merytorycznego doradcę w zakresie usług inwentaryzacyjnych i zarządzania majątkiem hotelu.”

Danuta Śmietanka

List referencyjny:

028_HOLLIDAYINN_2011