Dobry program to połowa sukcesu – JetInvent

W poprzednim wpisie była mowa o kolektorach danych, dziś – o narzędziach, dzięki którym kolektory tak bardzo przydają się podczas inwentaryzacji – o oprogramowaniu.

Wiele spisów z natury przeprowadziliśmy korzystając z programów przygotowanych przez innych i tylko my wiemy, ile nerwów nas to kosztowało. Programy były przystosowane do potrzeb „przeciętnego użytkownika”, a nasi Klienci są w zdecydowanej większości nieprzeciętni, podobnie jak ich wymagania dotyczące zbierania informacji o stanie majątku. Programiści stawali na głowie, żeby z ograniczonych możliwości tych programów „wycisnąć” maksimum możliwości, ale i tak często korzystaliśmy z dodatkowych narzędzi informatycznych. W końcu postanowiliśmy stworzyć program, który umożliwi wszystko to, czego nie znaleźliśmy w innych programach i tak powstał   JetInvent  – grupa programów do inwentaryzacji i ewidencjonowania majątku.

Dzięki JetInvent można łatwo i szybko:

– dopasować opis przedmiotu do wymagań różnych użytkowników (administrator ewidencji, Księgowość, użytkownik przedmiotu)

– dowolnie wybrać kryteria (cechy charakterystyczne) przedmiotu

– generować dowolne raporty i dokumenty dostosowane wyglądem do potrzeb

Program łatwo się instaluje, a jego obsługa jest intuicyjna i nie wymaga długiego szkolenia.

Nasi programiści stworzyli dwie wersje programu:

JI_Property – do inwentaryzacji i ewidencjonowania środków trwałych

JI_Goods – do inwentaryzacji i ewidencjonowania towarów

Co jeszcze ułatwiają nasze programy? Po odpowiedź zapraszam na stronę www.jkf.pl